انسان زائيده شرايط نيست ، بلكه خالق آنست .

05 بهمن 98
اخبار سازمان

دومین کنگره بین المللی سلامت باروری و تنظیم خانواده برگزار می شود

دومین کنگره بین المللی سلامت باروری و تنظیم خانواده 7-5 آبان ماه امسال درشهرستان ارومیه برگزار می شود.

سومين سمينار سراسري ايدز برگزار می شود

سومين سمينار سراسري ايدز از تاريخ 9 لغايت 11 آذرماه 1389 در مركز همايش‌هاي بين‌المللي امام خميني دانشكده پزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي برگزار می شود.

قائم مقام سازمان نظام پزشكي : ميزان مراجعه ايرانيان به آزمایشگاه هاي طبي کمتر ازاستاندارد جهاني است

قائم مقام سازمان نظام پزشكي كشوربا اشاره به رشد حداقلي تعرفه خدمات تشخيصي طبي آزمايشگاهي و ضرورت بازنگري در اقتصاد علوم آزمايشگاهي كشور گفت:‌در حالي كه نرخ برخي از خدمات تشخيصي طبي آزمايشگاهي در سال جدید ، نياز به حداكثر40 درصد رشد داشته است ، اما افزایش این تعرفه ها با شيبی ملايم همراه بوده است.

سازمان

قانون تشکيل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ايران

تزریق هزارميليارد تومان به اعتبارات بیمه ها از محل درآمد هدفمندي یارانه ها

تزریق هزارميليارد تومان به اعتبارات بیمه ها از محل درآمد هدفمندي یارانه ها

رئیس کل سازمان نظام پزشکی از تقويت اعتبارات بيمه‌ها در بودجه 89 خبر داد و با اشاره به سرانه درمان سال آتي، گفت: براي سال آينده، سرانه درمان 7 درصد از حداقل حقوق و مستمري كاركنان دولت تا سقف حقوق‌هاي هشت ميليون ريال خواهد بود.

صدور کارت الکترونیکی براي ارائه خدمات بيمه يكسان ضروري است

عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس گفت: صدور يك كارت الكترونيكي به عنوان يك بيمه واحد كافي است تا خدمات به طور يكسان به بيماران ارائه شود بنابراين نيازي به وجود دفترچه‌هاي بيمه مختلف در كشور نيست.

معرفی 10 کشف برتر جهان پزشکی در سال 2009

سالهای میلادی به صورت متداول با معرفی برترینهای سال نشریه تایم بدرقه می شوند که این بار نیز این نشریه لیستی متفاوت از این برترینهای سال 2009 را ارائه کرده است. از میان این لیستها به معرفی برترینهای پزشکی سال پرداخته می شود.